Skip to content

Toimihenkilöt

puheenjohtaja
Ronkainen Timo
te.ronkainen@gmail.com
0400 495 267

sihteeri, virkistystoimikunta puheenjohtaja
Ahola Maili
maili.ahola@gmail.com
044 202 0441

virkistystoimikunta
Eskola Jari
jari.eskola@jes-saneeraus.fi
0400 588 023

virkistystoimikunta
Hiltunen Arto
artohiltunen@hotmail.fi
045 676 8341

talkootoimikunta
Jääskeläinen Matti
matti.jaaskelainen.2@kolumbus.fi
044 061 6036

ampumatoimikunta, ampuma-asekouluttaja
Kerttula Juha
juha.kerttula@dnainternet.net
040 301 0225

ampumatoimikunta, ampuma-asekouluttaja, kotisivut
Korpikannel Toni
toni.korpikannel@hotmail.com
040 171 8977

ampumavastaava
Kuivaniemi Jari
jkniemi@gmail.com
044 578 8341

1. varapuheenjohtaja, talkootoimikunta
Molander Tapio
tapio.molander@dnainternet.net
050 523 7110

2.varapuheenjohtaja, ampuma-asekouluttaja, talkootoimikunta
Mäkinen Rauno
rauno.makinen@gmail.com
044 556 5800

virkistystoimikunta
Rautasiipi Juuli
juuli.rautasiipi@gmail.com
040 705 2352

urheilu- ja liikuntavastaava
Väisänen Joni
jonivaisanen@hotmail.com
040 753 9551

Muut toimihenkilöt:
Kahelin Päivi, Rahastonhoitaja
Friman Kalle, Ampumatoimikunta